Letecké mapy z celého světa nabízí Atlas

S vylepšenými funkcemi mapových služeb přišel portál Atlas. Začal totiž nabízet jako údajně první portál v Česku kompletní mapu světa ve verzi leteckých i základních náhledů.S vylepšenými funkcemi mapových služeb přišel portál Atlas. Začal totiž nabízet jako údajně první portál v Česku kompletní mapu světa ve verzi leteckých i základních náhledů.
Uživatelé AMap si tak mohou nově vyzkoušet funkce vyhledávání světových měst nebo hledání států podle zkratek, anglických a originálních názvů, což jsou funkce, které ostatní mapy českého internetu prý zatím nenabízí.
Další novinkou, kterou uživatelé na rozdíl od leteckých map ocení hlavně z praktických důvodů, je plánovač tras, který nyní umožňuje vyhledávat si trasy v rámci celé Evropy.
Atlas na svých AMapách zpřehlednil turistické trasy a číselně označil cyklotrasy. Letecké mapy Atlasu zároveň v tuto chvíli patří k nejpřesnějším, protože jsou pravidelně aktualizovány. Největší aktualizace z let 2006 se dočkala východní část České republiky.
„Snažíme se naše mapy stále vylepšovat a uživatelům nabízet nové funkce, které jim orientaci v mapách usnadní. Mezi nejoblíbenější patří i vyhledávání tras. Rozšíření routingu na oblast celé Evropy tak bylo logickým krokem, který reaguje na požadavky našich uživatelů,“ dodává Veronika Vajdiaková, produktová manažerka služby AMapy.cz.


Komentáře