Levný ethernetový přepínač od Ericssonu zajišťuje konvergenci pevných a mobilních sítí

SM 480, inteligentní ethernetový přepínač, který operátorům pomůže sjednotit jejich pevné a mobilní sítě, uvedla na trh společnost Redback Networks, součást koncernu Ericsson.SM 480, inteligentní ethernetový přepínač, který operátorům pomůže sjednotit jejich pevné a mobilní sítě, uvedla na trh společnost Redback Networks, součást koncernu Ericsson.
Výrobek je prvním v řadě produktů Metro Ethernet od Redbacku, jež mají za cíl zjednodušit síťovou architekturu, snížit náklady operátora a urychlit konvergenci pevných a mobilních sítí.
Přepínač SM 480 představuje platformu, která zároveň nabízí i cenově přístupný rozvoj až na úroveň transportního řešení IP a také možnost přepínání postaveném v budoucnu až na terabitových rychlostech. Novinka bude integrována do pevných a mobilních širokopásmových řešení společnosti Ericsson, a to včetně LTE.
Bert Nordberg, výkonný vicepresident Ericsson Group, říká: „SM 480 byl vyvinut jako nízkonákladová alternativa infrastruktury pro konsolidaci pevných a mobilních sítí. Odráží vizi společnosti Ericsson jediné platformy jak pro pevné, tak mobilní sítě, která operátorům pomůže dodávat kompletní bezporuchové širokopásmové služby a zákazníkům nabídne pestřejší uživatelské zážitky.


Komentáře