Lokální číslo v aplikaci Viber odstraní roaming

Nová služba, kterou Viber nabízí, umožňuje cestovatelům, expatům a lidem na služebních cestách vybrat si telefonní číslo v jakékoliv zemi, kde se právě nachází a automaticky tak přesměrovat hovory a zprávy do jejich Viber účtu.

Lokální číslo v aplikaci Viber odstraní roaming


Nová služba umožňuje uživatelům používat lokální číslo, ať jsou kdekoliv. Kdokoliv, kdo nepoužívá Viber, jim tak může volat nebo posílat SMS na toto číslo bez jakýchkoliv roamingových poplatků.  

Lidé na cestách za byznysem tak mohou svým lokálním klientům poskytnou číslo, na kterém mohou být kontaktováni zdarma. Milovníci cestování mohou toto číslo používat při rezervování ubytování nebo jakýchkoliv jiných aktivit.

Služba Viber Local Number je dostupná po celém světě, mezi první země, kde je možné pořídit si takové lokální číslo patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada, další země budou v blízké budoucnosti rychle přibývat. Viber Local Number umožňuje uživatelům přijímat hovory a SMS zprávy než jakýchkoliv poplatků a omezení.

Prvních 10 000 uživatelů získá tuto službu za speciální cenu 1,99 USD měsíčně. Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 USD a službu mohou každý měsíc vypovědět bez poplatků.

Úvodní foto: Fotolia © vladimirfloyd


Komentáře