Microsoft hledá další testery Internet Exploreru 8

V souvislosti s chystaným vydáním nové betaverze Internet Exploreru 8 hledá společnost Microsoft další zájemce o testování tohoto produktu.V souvislosti s chystaným vydáním nové betaverze Internet Exploreru 8 hledá společnost Microsoft další zájemce o testování tohoto produktu.

Na blogu Internet Exploreru programová manažerka Microsoftu Allison Burnettová konkrétně prohlásil, že dochází k rozšíření testovacího programu IE8. V současnosti je jediná možnost, jak nahlásit objevenou chybu v prohlížeči, být součástí technického programu IE8 na síti Microsoft Connect. Nyní, díky rozšíření možností testování, může prakticky každý, kdo chce přispět k vývoji IE8 poslat e-mail na adresu IESO@microsoft.com, říká Burnettová.

Microsoft očekává, že nová bateverze IE8 bude vypuštěna již v tomto měsíci a finální verze pak do konce roku 2008.

Microsoft plánuje do nového prohlížeče přidat větší podporu pro standardy a protokoly jako je např. CSS (Cascading Style Sheets) a společnost také ohlásila, že provozovatelé webových stránek by měli začít postupně připravovat své weby na tento nový prohlížeč. Microsoft se tak chce vyvarovat problému, který vznikl po vypuštění IE7, který nebyl zcela kompatibilní se staršími verzemi a řada stránek se na něm nezobrazovala korektně.
Nenechte si ujít:
Pět věcí, kterými vás nadchne IE 8.0

Opera 9.5 přináší vyšší rychlost i nové funkce

Internet Explorer 8.0 beta 2 přijde v příštím čtvrtletí

Windows Vista a Internet Explorer 7 – jak se prosazují?


Komentáře