Motorola: nasaďte si mobilní aplikace bez obav

Good Mobility Suite od Motoroly zjednodušuje správu a poskytuje větší bezpečnost podnikovým mobilním aplikacím.Sadu Good Mobility Suite ve verzi 6.0, která obsahuje virtuální privátní síť spravovanou poskytovatelem služeb, vylepšenou správu zařízení
a bezpečnostní řešení, uvedla na trh společnost Motorola.
Novinka organizacím poskytuje bezpečnější, nepřerušovaný a snadno spravovatelný mobilní přístup k podnikovým informacím a aplikacím a zahrnuje Good Mobile Connection, Good Administration Center a Good Mobile Messaging.
Good Mobile Connection představuje virtuální privátní síť spravovanou poskytovatelem služeb, která je schopná poskytovat nepřerušované, chráněné datové spojení z mobilních zařízení k datům a aplikacím, které se vyskytují za hranicí firemního firewallu. Podnikové aplikace a služby, jako je instant messaging, intranet a aplikace typu tlustý klient (thick-client) se tak mohou bezpečně připojit ke zdrojům za hranicí firewallu.
„Očekáváme, že většina podnikových uživatelů bude mít v rámci příštích 2-3 let přístup k firemním aplikacím přímo z mobilních zařízení,“ říká Jack Gold, prezident analytické společnosti J. Gold Associates. „Nicméně jedním z limitujících faktorů pro poskytování této schopnosti je nemožnost zabezpečit spojení a spravovat jej bez přerušování ve více sítích v době, kdy uživatelé překračují hranice sítě. Transparentní správa bezpečnosti koncového uživatele je klíčem k rozšiřování podnikových aplikací na více mobilních zařízení.


Komentáře