Neomezené víkendové volání za dvě stovky

Nový tarif Doma Nezavěšuji Večer s neomezeným voláním na pevné linky v době slabého provozu (19:00 – 07:00, víkendy a svátky) uvedla na náš trh společnost Volný.Nový tarif Doma Nezavěšuji Večer s neomezeným voláním v době slabého provozu (19:00 – 07:00, víkendy a svátky) uvedla na náš trh společnost Volný.
U své telefonní služby postavené na bázi VoIP (Voice over Internet Protocol) Komplet a TelefoNet si zákazníci mohou novinku aktivovat od 3. září 2007 a mohou volat neomezeně do pevných sítí v ČR za cenu měsíčního paušálu 199 Kč (bez DPH).
Možnost volání přes internet je v Čechách stále populárnější. Podíl na celkovém hlasovém provozu u společnosti Volný se za rok zvýšil na 17 %. Na rozdíl od podobných služeb v podobě internetových aplikací (např. Skype), služba TelefoNet přináší zákazníkům garantované VoIP služby a číslo, na které se dá dovolat z pevných i mobilních telefonů. Aktuálně nabízíme tyto služby nejen samostatně, ale i v kombinaci s vysokorychlostním internetem a také digitální televizí Volný TV,“ řekl Clemens Wohlmuth, generální ředitel Volný.
Volání v síti Volný je v případě obou služeb zdarma.


Komentáře