Newtel přichází na trh se službou, která vylepšuje současné ADSL

Službu myStream, která vychází z technologie ADSL, představila New Telekom. Novinka novinka vychází z techniky ADSL IP Stream, která je podle dodavatele nástupcem doposud používaného principu ADSL Broadband. MyStream splňuje podmínky ADSL2+ a je poskytována bez omezení přenesených dat. Zákazník si může zvolit ze dvou variant - základní s agregací 1:40 nebo variantu Profi, kde je agregace na úrovni 1:10.Službu myStream, která vychází z technologie ADSL, představila New Telekom. Novinka novinka vychází z techniky ADSL IP Stream, která je podle dodavatele nástupcem doposud používaného principu ADSL Broadband. MyStream splňuje podmínky ADSL2+ a je poskytována bez omezení přenesených dat. Zákazník si může zvolit ze dvou variant - základní s agregací 1:40 nebo variantu Profi, kde je agregace na úrovni 1:10.
myStream nabízí především výrazný posun v uploadu který má v „nejpomalejší“ variantě hodnotu 512 Kb/s. Princip služeb myStream také přináší mnoho novinek, pro uživatele zdánlivě neviditelných a přesto poskytující vyšší kvalitu - Newtel má například možnost ovlivňovat reálnou úroveň agregace, což bylo například u předchozích služeb Broadband nemožné. Zákazníkova linka je navíc pod trvalým dohledem a ke službě je rovněž nabízena možnost vyšší úroveň SLA (Service Level Agreement).
Služby myStream jsou připravené zejména pro multimediální přenosy obrazu i zvuku a jsou zájemcům dostupné v rámci ČR s velmi krátkou dobou zřízení. Služba myStream je v současné době dodávána ve dvou variantách - rychlejší varianta s rychlostmi 16 384/768 Kb/s je zákazníkům nabízena za 645 Kč/měsíčně, pomalejší varianta s rychlostmi 8 192/512 kbps za 295 Kč.
Nabízené služby nejsou určeny jen novým zákazníků, pro stávající zákazníky jsou připravené podmínky pro převod stávajících služeb na nové.


Komentáře