Novell představil betaverzi nového GroupWisu

Betaverzi nové generace svého řešení GroupWise pro skupinovou spolupráci oznámila firma Novell. Novinka nabízí podle výrobce jediné integrované řešení, které spojuje tradiční funkčnost e-mailu a kalendáře v osobním panelu s pracovními prostory pro týmovou spolupráci a novými zdroji webu 2.0, jako jsou články wiki, blogy a RSS kanály. Aplikace GroupWise funguje v systémech Windows, Linux i Mac, na webu i na mobilních zařízeních.Betaverzi nové generace svého řešení GroupWise pro skupinovou spolupráci oznámila firma Novell. Novinka nabízí podle výrobce jediné integrované řešení, které spojuje tradiční funkčnost e-mailu a kalendáře v osobním panelu s pracovními prostory pro týmovou spolupráci a novými zdroji webu 2.0, jako jsou články wiki, blogy a RSS kanály. Aplikace GroupWise funguje v systémech Windows, Linux i Mac, na webu i na mobilních zařízeních.
GroupWise nabízí řadu nových funkcí a nástrojů pro spolupráci a poskytuje tak uživatelům nejintegrovanější a nejpropojenější pracovní prostředí současnosti. Na osobním panelu složeném z různých miniaplikací si uživatelé mohou přizpůsobit své pracovní prostředí, v němž budou mít přehled o složkách, e-mailech, schůzkách, úkolech, prostředcích spolupráce a webových nástrojích, které jsou pro ně nejdůležitější. Nové funkce pro správu kontaktů pomohou uživatelům sledovat, spravovat a rozvíjet obchodní vztahy. Aplikace GroupWise rovněž podporuje bezpečnou synchronizaci informací mezi serverem GroupWise a stovkami kapesních zařízení v reálném čase.
„Organizace hledají nápadité nástroje pro spolupráci, které pomohou jejich zaměstnancům soustředit se na rozvoj byznysu a zajistí hladké fungování systémů bez zvyšování nákladů,“ řekl Kent Erickson, senior viceprezident a ředitel Novell Workgroup Solutions. „GroupWise spojuje přednosti Novellu v oblasti tradičních řešení spolupráce s nástroji společenských sítí a poskytuje zákazníkům řešení, které funguje, jak jsou zvyklí, umožňuje jim využívat jejich kreativitu, zvyšovat efektivitu a rozvíjet obchodní vztahy.


Komentáře