O2 Internet Konfigurátor usnadní instalaci ADSL

Snažší a komfortnější instalaci služeb O2 Internet ADSL a O2TV slibuje nová služba O2 Internet Konfigurátor. Tato aplikace, která zákazníka snadnou a intuitivní formou provede celým procesem instalace ADSL, za něj navíc automaticky nakonfiguruje modem i počítač.Snažší a komfortnější instalaci služeb O2 Internet ADSL a O2TV slibuje nová služba O2 Internet Konfigurátor. Tato aplikace, která zákazníka snadnou a intuitivní formou provede celým procesem instalace ADSL, za něj navíc automaticky nakonfiguruje modem i počítač.
O2 Internet Konfigurátor je zákazníkům k dispozici na CD uvnitř každého samoinstalačního balíčku. Mohou si jej také zdarma stáhnout na www.o2internetkonfigurator.cz.
"Díky službě O2 Internet Konfigurátor už zákazníci nemusí dlouho studovat příručky, stačí jen vložit CD do počítače a nechat se jednoduchou formou provést celým procesem instalace. Dokonce ani případné problémy s připojením není třeba složitě vysvětlovat operátorovi, neboť aplikace nám veškeré potřebné informace předá sama," říká Jan Karas, marketingový ředitel pro spotřebitelský segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: "Samostatná instalace služeb je mezi zákazníky velmi oblíbená - více než 95 % aktivací uskutečňují zákazníci prostřednictvím samoinstalačního balíčku.


Komentáře