O2 láká na nízké mobilní tarify v zahraničí

Tarif O2 Smart Roaming, který představila firma Telefónica O2, přináší levné volání ze 14 oblíbených prázdninových destinací a 30 minut zdarma na příchozí hovory.Tarif O2 Smart Roaming, který představila firma Telefónica O2, přináší levné volání ze 14 oblíbených prázdninových destinací a 30 minut zdarma na příchozí hovory.
Zákazníci mobilních služeb O2, kteří si aktivují O2 Smart Roaming, platí na svých cestách ve 14 vybraných zemích za odchozí hovory pouhých 11,78 Kč/min s DPH. Ceny se vztahují na všechny odchozí hovory do České republiky a volání v rámci O2 Smart destinací.
Všichni zákazníci navíc získají každý měsíc v rámci roamingu 30 minut zdarma na příchozí hovory ve vybraných zemích bez jakýchkoliv měsíčných nebo aktivačných poplatků. Tarif O2 Smart Roaming je možné aktivovat zasláním SMS zprávy ve tvaru SMART na číslo 999111. Aktivaci lze provést také prostřednictvím zákaznické linky *11 nebo na kterékoliv značkové prodejně O2.
"Tarif O2 Smart Roaming nabízíme od června 2007. Díky jeho vysoké oblíbenosti
u zákazníků se stal součástí trvalé roamingové nabídky," říká Matts Johansen, výkonný ředitel marketingu pro rezidenční segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: "Od uvedení tohoto tarifu na trh si jej aktivovalo více než 300 tisíc zákazníků.
O2 Smart Roaming zahrnuje Chorvatsko, Slovensko, Francie, Itálie, Španělsko, Kypr, Malta, Bulharsko a Řecko. Součástí nabídky jsou navíc i mimoevropské země Egypt, Tunisko, Turecko, Malajsie a Thajsko.
Ceny

Volání v rámci zóny a do ČR Příchozí hovory SMS
O2 Smart destinace 11,78 Kč 30 minut měsíčně zdarma /

po vyčerpání 5,95 Kč

11,78 Kč
*Ceny jsou uvedené v sazbách za minutu včetně DPH.


Komentáře