Paušální přenos dat přímo pro mobilní přístroje nabízí O2

Telefónica O2 spustí k 9. 7. v pilotním provozu dva nové paušální mobilní datové tarify, které jsou určeny pro uživatele mobilních zařízení (ne tedy pro majitele noteboooků apod.) .Telefónica O2 spustí k 9. 7. v pilotním provozu dva nové paušální mobilní datové tarify, které jsou určeny pro uživatele mobilních zařízení (ne tedy pro majitele noteboooků apod.) .
Tarify O2 Internet v Mobilu a O2 Internet v Mobilu Plus jsou určeny zákazníkům, kteří chtějí mít za měsíční paušál neustálý přístup k internetu ve svém mobilním telefonu, aniž by k tomu potřebovali počítač či notebook. Za 150, resp. 390 korun (vč. DPH) měsíčně tak mohou brouzdat po internetu nebo stahovat či odesílat e-maily přímo z displeje svého mobilního telefonu.
O2 Internet v Mobilu je v pilotním provozu doporučený především pro telefony s pokročilejšími funkcemi.Zákazníci nejsou limitováni žádnou přenosovou technologií, novinka podporuje HSDPA, UMTS, EDGE i GPRS. Díky podpoře e-mailového protokolu POP3 a IMAP4 nabízí služba také možnost stahování pošty přímo do e-mailového klienta v telefonu.
O2 Internet v Mobilu je určen výhradně pro použití v mobilním telefonu. Službu lze využívat s jakýmkoliv paušálním mobilním hlasovým tarifem i s předplacenou O2 kartou.
" O2 Internet v Mobilu přináší našim zákazníkům možnost brouzdat po internetu i posílat a příjímat maily v mobilu za měsíční paušál 150 korun měsíčně, bez dodatečných poplatků za stažená data. Po revolučních mobilních tarifech O2 NEON, je to další nabídka umožňující našim zákazníkům využívat zvolené služby za jednotnou paušální částku, aniž by platili cokoliv navíc,"řekl Jan Karas, ředitel marketingu pro residenční segment společnosti Telefónica O2 Czech Republic.
Celkový měsíční limit pro tarif O2 Internet v Mobilu je 150 MB a pro tarif O2 Internet v Mobilu Plus 500 MB, což je až 3 x více než u konkurence. Při překročení těchto limitů dojde ke snížení rychlosti, která je však podle provozovatele stále dostačující pro prohlížení webových stránek v mobilním telefonu (16 Kb/s).
Seznam doporučených telefonů pro pilotní provoz
Nokia:
Nokia 6120, Nokia 9300i
Nokia E51, Nokia E61, Nokia E65, Nokia E90
Nokia N73, Nokia N95, Nokia N95 8GB
Sony Ericsson:
Sonny Ericsson 990i, Sonny Ericsson P1i, Sonny Ericsson W960i
LG:
LG KU 990 Prada
Motorola:
Motorola Z8
Apple
iPhone


Komentáře