Platformu pro doručování videa přes sítě IP představil Sun

Své produktové portfolio Sun Streaming System rozšířila firma Sum Microsystems a vytvořila jednotnou platformu pro IPTV, kterou lze hladce a ekonomicky škálovat od 100 až po 160 tisíc simultánních datových proudů.Své produktové portfolio Sun Streaming System rozšířila firma Sun Microsystems a vytvořila jednotnou platformu pro IPTV, kterou lze hladce a ekonomicky škálovat od 100 až po 160 tisíc simultánních datových proudů.
K vysoce výkonnému přepínači Sun Fire X4950 Streaming Switch přibyly nové serverové a úložné platformy pro streaming televizního a IP videa v menším a středním objemu.
Sun také představil Sun Streaming Software Release 2, který využívá operační systém Solaris 10 a umožňuje zákazníkům ekonomicky škálovat provoz z 500 na více než 1,5 miliónu odběratelů a z 200 na více než 1 milión hodin obsahu.
Poskytovatelům služeb, kteří budují nové sítě pro doručování videa, tak Streaming System s novými platformami nabízí podle výrobce nejširší škálovatelnost a flexibilitu na trhu. S jednotnou softwarovou architekturou na optimálně dimenzovaných serverech, úložných a síťových zařízeních mohou nyní zákazníci konfigurovat a rozšiřovat rozmanité implementace a nabídky služeb. Což nejen zjednodušuje plánování implementace a správu sítě, ale také zabraňuje přerušování provozu při rozšiřování instalace.


Komentáře