Podniková PDA od HP nabízejí podporu pro 3G i Wi-Fi

Pět nových mobilních zařízení, nové softwarové programy, služby a příslušenství k handheldům iPAQ, představila společnost Hewlett-Packard.



Pět nových mobilních zařízení, nové softwarové programy, služby a příslušenství k handheldům iPAQ, představila společnost Hewlett-Packard.
Nabídka sady nových mobilních zařízení je přizpůsobena pro firemní i domácí využití a obsahuje dvojici 3G messengerů, navigaci a dvě PDA. Nové služby podporují správu mobilních zařízení, uživatelské nastavení softwaru a místní služby.
Nejnovější handheldy HP nabízejí mobilní e-mail, hlasové a aplikace, vhodné pro firemní zákazníky, kteří potřebují být stále připojeni. Uživatelé balíčků HP iPAQ 914 Business Messenger a HP iPAQ 614 Business Navigator mohou volat a přístupovat k internetu přes technologii 3G HSDPA a Quad-band a nabízejí i integrované Wi-Fi.
HP iPAQ 914 Business Messenger disponuje QWERTY klávesnicí a rolovacím kolečkem pro ovládání jednou rukou. HP iPAQ 614 Business Navigator s 12 klávesami je zase uzpůsoben pro ovládání jednou rukou, má T9, navigaci Smart Touch a kolečko pro snazší rolování mezi e-maily, zvětšováním a zmenšováním map nebo pohyb mezi hudebními a filmovými soubory. HP iPAQ 914 Business Messenger i HP iPAQ 614 Business Navigator disponují asistovanou GPS navigací pro lokální služby a předinstalovanou aplikaci Google Maps mobile pro plánování cest.
Obě zařízení běží pod operačním systémem Microsoft Windows Mobile 6 Professional a mohou se pochlubit dotykovým displejem a 3megapixelovým fotoaparátem se softwarem HP Snapfish Upload pro sdílení a tisk fotografií.










Komentáře