Prediktivní nástrojovou sadu pro plánování Wi-Fi sítí typu 802.11n představila Motorola

Snadno použitelný Migration wizard pro sítě 11n umožňuje organizacím přechod k vysoce odolnému a bezpečnému a přitom zcela bezdrátovému podnikovému systému.Snadno použitelný Migration wizard pro sítě 11n umožňuje organizacím přechod k vysoce odolnému a bezpečnému a přitom zcela bezdrátovému podnikovému systému.
Nástroj pro plánování sítí 802.11n s prediktivními schopnostmi - 11n LANPlanner oznámila firma Motorola. Tato softwarová sada ve verzi 11 byla vylepšena tak, aby dokázala simulovat výkon produktů s technologií 802.11n.
Nová generace WLAN technologie – 11n – se obecně pokládá za klíčový nástroj při přestupu podniků od kabelových sítí na zcela bezdrátový podnik. Avšak s postupným instalováním 11n technologie do svých sítí musejí podniky čelit několika úkolům, se kterými se předtím v tradičních standardech nesetkávaly.
Nový LANPlanner migration wizard vytváří podle výrobce prediktivní RF modely pro AP typu 11n, které jsou nezbytné pro odstranění návrhů a vývoje WLAN sítí na základě pouhých odhadů v podnicích, jenž instalují homogenní nebo smíšené 11n sítě.
Podle nedávného průzkumu podnikových WLAN sítí, který byl zadán společností Motorola, se čtyři z deseti respondentů vyjádřili, že plánují instalovat 11n technologii do února 2009.
„Motorola 11n LANPlanner poskytuje prediktivní schopnosti specificky podle místa,“ řekl Sujai Hajela, viceprezident a generální manažer pro podnikové WLAN společnosti Motorola Enterprise Mobility business. „Konkurenční řešení nejsou schopny poskytovat předpověď výkonu specificky podle místa a navíc vyžadují průzkumné měření skutečnosti v prostředí u zákazníka. Ve většině případů jsou podniky rozložené ve více budovách a zeměpisných lokacích a 11n LANPlanner inteligentně předpovídá výkon specificky podle místa před instalací prvního AP s technologií 11n, což ušetří IT oddělení čas i peníze.


Komentáře