ProCurve Networking by HP zajišťuje páteř pro technologická centra Microsoftu

ProCurve Networking by HP oznámil, že jeho infrastruktura a produkty byly vybrány jako standardní vybavení pro všechna technologická centra Microsoftu (MTC) po celém světě.ProCurve Networking by HP oznámil, že jeho infrastruktura a produkty byly vybrány jako standardní vybavení pro všechna technologická centra Microsoftu (MTC) po celém světě.

Microsoft nainstaloval, nebo je v procesu instalování, ProCurve drátových a bezdrátových sítí ve svých osmi MTC jak v Severní Americe, tak i v dalších lokalitách po celém světě, Číně, Dubaji, Francii, Německu, Indii, Irsku, Tchaj-wanu a ve Spojeném království.

ProCurve jako jediný výrobce síťové infrastruktury pro všechna MTC po celém světě, poskytne podporu pro zkoušení nových produktů, testy integrace a demonstraci nových produktů pro MTC klienty, kteří požadují bezpečné a vysoce dostupné sítě. Infrastruktura ProCurve umožňuje zákazníkům snadno otestovat jejich produkty a služby v síťovém prostředí vytvořeném pro správu pokročilých aplikací, bez nutnosti hardwarových aktualizací.

MTC byla založena v roce 2001, aby uváděla nejnovější technologie od Microsoftu a jeho strategických partnerů. Každé MTC má tým expertů, kteří pracují spolu se zákazníky na plánování, navrhování a hodnocení přizpůsobených produktů, které využívá Microsoft a interoperabilní technologie partnerů, včetně ProCurve, před nasazením v zákaznických IT prostředích.

MTC sítě zavádějí oceňovanou řadu přepínačů ProCurve 5400zl, které dodávají maximální gigabitový výkon, inteligenci a kontrolu až k okraji sítě. MTC sítě rovněž využívají řadu přepínačů ProCurve 2900, vysoce výkonné, plug-and-play, 10- Gb ethernetové přepínače pro stohování a uplink. Navíc, centra zavádějí řadu přepínačů ProCurve 5300 pro škálovatelné přepínání na 2, 3 a 4 vrstvě v kompaktním 4, nebo 8 slotovém modulárním provedení.
Nenechte si ujít:
Malý Gigabit Ethernet switch pro 3. vrstvu

Trendy a budoucnost konvergence sítí

Vydírání se souhlasem: jak přinutit uživatele pornostránek zaplatit?

Metalická kabeláž Inteleku nabízí podporu pro 10Gb Ethernet

Pro splnění povinností síťové mobility, MTC využívají přístupový bod ProCurve 530, bezpečný, dual-radio přístupový bod, který chrání MTC sítě a prostředky proti neautorizovaným přístupům. Správu drátové a bezdrátové infrastruktury MTC, podporuje ProCurve Identity Driven Manager, plug-in modul pro softwarový nástroj řízení ProCurve Manager Plus, který aplikuje nastavení bezpečnosti a výkonu a pomáhá správcům efektivně řídit připojování uživatelů a zařízení do sítě.


Komentáře