Produkty pro vytvoření plně bezdrátové podnikové sítě nabízí Motorola

Zařízení RFS6000 pro aplikaci plně bezdrátové podnikové sítě uvedla na trh firma Motorola. Umožňuje vytvoření podnikové WLAN, která slouží celé organizaci od pracovníků v centrále společnosti, přes výrobu a distribuci až po vzdálené pobočky.Zařízení RFS6000 pro aplikaci plně bezdrátové podnikové sítě uvedla na trh firma Motorola. Umožňuje vytvoření podnikové WLAN, která slouží celé organizaci od pracovníků v centrále společnosti, přes výrobu a distribuci až po vzdálené pobočky.
Novinka obsahuje osm PoE portů, PCI express slot pro bezdrátové WAN páteřní propojení 3G/4G služeb jako EVDO, HSDPA, WiMAX či slot PCI pro služby jako je IP PBX. RFS6000 podporuje až 48 AP 802.11a/b/g/n a je schopný poskytovat Wi-Fi pokrytí až 2 000 uživatelům.
RFS6000 nabízí bezpečnost na úrovni podnikové třídy díky integrovaným standardům 802.1x, WPA/WPA2, stateful inspection firewallu, VPN či podpoře pro NAC.
„Očekáváme, že více jak 75 procent podnikových koncových zařízení bude v rámci čtyř až pěti let připojeno k firemní síti bezdrátovým způsobem,“ říká Jack Gold, prezident společnosti Jack Gold Associates. „To bude zahrnovat nejen datová, ale
i hlasová a součinnostní zařízení, přičemž mnoho z nich bude mít více bezdrátových komunikačních možností lehce dostupné uživatelům.


Komentáře