Radware přechází na novou platformu On-Demand Switch

Novou výkonnější hardwarovou platformu On-Demand Switch pro své aplikační přepínače představila firma Radware. Budou na ni postupně přenesena zařízení LinkProof, DefensePro, Content Inspetion Director & SecureFlow.Novou výkonnější hardwarovou platformu On-Demand Switch pro své aplikační přepínače představila firma Radware. Budou na ni postupně přenesena zařízení LinkProof, DefensePro, Content Inspetion Director & SecureFlow. V současné době je na této platformě dostupný zatím jen AppDirector a nový produkt SIP Director.
K dispozici jsou platformy On-Demand Switch 1 a On-Demand Switch 2, které nabízejí k zajištění aplikačního load balancingu zcela totožné služby. On-Demand Switch 1 a On-Demand Switch 2 se z pohledu hardwaru budou lišit pouze:
- počtem portů,
- On-Demand Switch 2 nabízí hardwarové přepínaní,
- On-Demand Switch 2 má vyšší výkon,
- On-Demand Switch 1 muže mít maximálně 2 GB vnitřní paměti; On-Demand Switch 2 má maximálně 4 GB paměti.
On-Demand Switch 1 zahrnuje 4 gigabitové ethernetové porty pro datový provoz (pro měděnou nebo optickou kabeláž), 2 gigabitové ethernetové porty pro management, až 2 GB paměti, jeden port SFP.
On-Demand Switch 2 obsahuje 4 SFP pro GBIC na jednom přepínači, 12 gigabitových ethernetových portů pro měděný kabel na přepínači, 2 oddělené gigabitové ethernetové porty pro management, přepínač podporuje trunky H/W, až 4 GB paměti.
Uživatel může začít na propustnosti 200 Mb/s, Se stejným hardwarem lze růst až do rychlosti 4 Gb/s. OnDemand Switch 2 je možné pořídit s propustností 1 Gb/s, 2 Gb/s, či 4 Gb/s.
Navýšení se děje jen pomocí softwarového klíče a bez nutnosti restartovat hardware.
Radware navíc již vyvíjí On-Demand Switch 3, který bude podle dodavatele dosahovat propustnosti 16 Gb/s.


Komentáře