Radware představuje SIP Director

Společnost Radware jako první na trhu představila SIP Director - Intelligent Application Delivery Controller (ADC), doplňuje tak svou řadu produktů pro řízení aplikací. SIP Director je založený na produktu AppDirector a je navržen speciálně pro aplikace založené na SIPu. Radware je přední poskytovatel integrovaných řešení na řízení aplikací.Společnost Radware jako první na trhu představila SIP Director - Intelligent Application Delivery Controller (ADC), doplňuje tak svou řadu produktů pro řízení aplikací. SIP Director je založený na produktu AppDirector a je navržen speciálně pro aplikace založené na SIPu. Radware je přední poskytovatel integrovaných řešení na řízení aplikací.

Používání protokolu SIP je stále více časté díky konvergovaným webovým a VoIP aplikacím jako jsou: aplikační servery, VoiceMail, IVR, messaging servery, konferenční aplikace, media servery, call centra s služby na číslech integrovaného systému 112. Protože se SIP stále více využíván, stává se více kritičtějším.

Nový SIP Director garantuje dostupnost SIP služeb. Produkt vychází z 10leté zkušenosti s návrhem inovativních produktů ADC s kompletním zajištěním vysoké dostupnosti, optimalizovaného výkonu a bezpečnosti. SIP Director byl vyvinut společně s výrobci, NEPy, systémovými integrátory a operátory. Byl vyvinut v reakci na potřebu ošetřit operátorské a bezpečnostní potřeby v souvislosti s protokolem SIP a vyřešit problémy při spolupráci aplikací pro konvergované prostředí webu a aplikací VoIP.

Společnost RAD Data Communications byla také označena jako jedna z pěti nejvýznamnějších firem na trhu umožňujících mobilním operátorům přejít na používání levnějšího Ethernetu v jejich sítích.


SIP Director od Radware


Komentáře