Revoluce na portálu O2 Active

Společnost Telefonica O2 od 1. listopadu přinesla ve spolupráci s portálem Centrum.cz uživatelům mobilního portálu O2 Active množství novinek a navíc celou řadu dosavadních služeb dává k dispozici zcela zdarma.Společnost Telefonica O2 od 1. listopadu přinesla ve spolupráci s portálem Centrum.cz uživatelům mobilního portálu O2 Active množství novinek a navíc celou řadu dosavadních služeb dává k dispozici zcela zdarma.

Jedná se o revoluční krok v oblasti mobilních portálů, neboť zpoplatněné zůstávají v současnosti pouze speciální služby, jako je stahování her, melodií a tapet do mobilu či erotické obsahové služby. Zdarma jsou uživatelům nyní naopak k dispozici zpravodajství, jízdní řády, dopravní informace, předpověď počasí, mapy, programy televizí a kin, inzerce a seznamka.

Tím ale změny nekončí. Telefonica ve spolupráci s portálem Centrum.cz nabízí na O2 Active také speciální mobilní vyhledávač, optimalizovaný pro mobilní telefony, dále přístup k e-mailové schránce na Centrum.cz a také ke službě XChat, opět vše zcela zdarma. Jako poslední z nových služeb pak přichází databáze kontaktů na firmy a úřady, která je hlavním důvodem toho, že uživatelé za vybrané služby v rámci portálu O2 Active nemusí platit. Náklady mají být totiž pokryté reklamou, která ovšem nemá mít podobu různých bannerů a nevyžádaných zpráv, ale je placena právě ze strany firem umístěných v katalogu, které si budou přát být přednostně zobrazeny.

K využívání těchto služeb stačí vlastnit jakýkoliv telefon s podporou WAPu a lze jen doufat, že se spektrum služeb nabízených v rámci portálu O2 Active bude i nadále rozšiřovat a že i ostatní čeští mobilní operátoři na tento revoluční krok zareagují podobnými novinkami.

Přečtěte si také:
Telefónica O2 vydělala v Česku téměř 50 miliard, pevné linky ji ale dělají starosti
Zjednodušte si posílání SMS a MMS z počítače


Komentáře