S PDA BlackBerry mohou firmy přenášet data bez omezení

Od června poskytuje T-Mobile datové přenosy bez omezení v rámci služby Blackberry, jež přijde zájemce na 449 Kč (bez DPH).Od června poskytuje T-Mobile datové přenosy bez omezení v rámci služby Blackberry, jež přijde zájemce na 449 Kč (bez DPH).
Uživatelé služby BlackBerry si už podle představitelů firmy T-Mobile nemusí dělat starosti s tím, kolik dat za měsíc stáhnou. Od začátku června se totiž stávající limit 10 MB mění na neomezený. Přístup k firemní e-mailové schránce přes „APN BlackBerry“ tak bude za jednotnou cenu bez ohledu na počet zpráv, respektive jejich velikost. Pokud bude zákazník využívat pro přístup na internet vestavěný prohlížeč, který se připojuje také přes APN BlackBerry, budou se neomezená data vztahovat také na surfování po webu.
(534,31 Kč s DPH).
Všichni zájemci mohou navíc využít nabídku „Try&Buy“ - po dobu až jednoho měsíce lze zcela zdarma otestovat řešení BlackBerry. Instalace serverové části, nastavení koncových terminálů i zaškolení IT personálu jsou přitom nabízeny zdarma.
Služba BlackBerry umožňuje mobilní přístup do firemní e-mailové schránky odkudkoliv a kdykoliv. Elektronická pošta je doručována okamžitě, bez nutnosti jakékoliv manuální synchronizace. E-maily může uživatel nejen číst, ale i na ně odpovídat, přeposílat či je mazat. Prohlížet lze přílohy v obvyklých formátech, např. Word, Excel, Powerpoint, Adobe PDF, grafické soubory atd. Služba BalckBerry dále umožňuje on-line přístup k veškerým firemním kontaktům a aktuální zobrazení schůzek v kalendáři.
T-Mobile nabízí BlackBerry nejen pro velké firemní zákazníky s vlastními poštovními servery, ale i ve formě tzv. hostovaného řešení pro menší společnosti a podnikatele.


Komentáře