SharePort dovolující sdílet USB zařízení v sítích WLAN představil D-Link

Dostupnost technologie SharePort, která je nově k dispozici pro gigabitové směrovače D-Link Wireless N, oznámila firma D-Link. Novinka umožňuje sdílet USB zařízení více uživateli z libovolného místa přes Wi-Fi síť.Dostupnost technologie SharePort, která je nově k dispozici pro gigabitové směrovače D-Link Wireless N, oznámila firma D-Link. Novinka umožňuje sdílet USB zařízení více uživateli z libovolného místa přes Wi-Fi síť.
Technologie SharePort umožňuje přeměnit lokální USB port, který je umístěn na zadním panelu Wi-Fi 802.11n směrovačů, na virtuální port. Uživatelé tak získají přístup k řadě USB zařízení pomocí nové technologie pro připojení USB přes TCP/IP.
Funkce SharePort je dostupná pro gigabitové směrovače D-Link DIR-655 a DIR-855 z řady Wireless N. Majitelé těchto směrovačů mohou upgradovat na technologii SharePort stažením nejnovějšího firmwaru a klientské utility z webových stránek D-Link na adrese www.dlink.eu.
“Přidáním technologie SharePort, která umožňuje sdílet USB zařízení přes síť, do naší řady bezdrátových směrovačů Wireless N vycházíme znovu vstříc nejčastějším požadavkům našich zákazníků. Nabízíme jim tak ideální centrální zařízení pro bezdrátovou síť v digitální domácnosti nebo malé kanceláři,“ uvedl Jiří Kravál, Country sales manager společnosti D-Link Česká republika.


Komentáře