Silverlight Streaming součástí Windows Live

Silverlight Streaming jako nová součást služeb Windows Live volně nabízí streamingová a hostingová řešení pro plnohodnotné interaktivní aplikace ve vysoké kvalitě, napříč platformami, nezávisle na zvoleném prohlížeči a s plnou multimediální podporou.Silverlight Streaming jako nová součást služeb Windows Live volně nabízí streamingová a hostingová řešení pro plnohodnotné interaktivní aplikace ve vysoké kvalitě, napříč platformami, nezávisle na zvoleném prohlížeči a s plnou multimediální podporou. Zároveň nabízí návrh video aplikací s použitím Microsoft Expression Enconder, a dalších editačních prostředí třetích stran pro neomezenou možnost tvorby uživatelského prostředí.
Produkt je k dispozici v pre-release verzi s volnou kapacitou do 4 GB, odchozí streaming nabízí propustnost až až 700 Kb/s. Jakmile bude uzavřen vývoj betaverze, vývojáři a web designéři budou mít i nadále možnost využít služeb s až jedním milionem minut volného video streamingu s kapacitou 700 Kb/s za stránku a měsíc.
Kapacitně neomezená možnost streamování bude uživatelům dostupná zdarma při doplnění reklamním obsahem, nebo na základě nízkého poplatku bez jakýchkoliv doprovodných reklamních sdělení.
Více informací můžete nalézt na adrese silverlight.live.com.


Komentáře