Širpokopásmové satelitní IP služby a DVB-S2 nabízí pro středoevropský region firma GiTy

Novou širokopásmovou platformu pro poskytování satelitních datových komunikačních služeb postavenou na nejpokročilejších standardech satelitní komunikace DVB-S2 a IPoS (IP over Satellite) spustí v průběhu listopadu do komerčního provozu společnost GiTy.Novou širokopásmovou platformu pro poskytování satelitních datových komunikačních služeb postavenou na nejpokročilejších standardech satelitní komunikace DVB-S2 a IPoS (IP over Satellite) spustí v průběhu listopadu do komerčního provozu společnost GiTy.
Dodavatelem satelitního systému nejnovější generace je Hughes Network Systems. Instalace sítě byla zahájena počátkem září a dokončena bude na začátku listopadu.
„Naším úkolem je poskytovat špičkové telekomunikační sužby, které budou vyhovovat požadavkům zákazníků v celé řadě sektorů od vládních agentur přes řetězce čerpacích stanic až po bankovnictví, energetický průmysl a dálniční dopravu,“ řekl prezident společnosti GiTy Valentin Girstl.
Nové řešení umožní GiTy využít a zákazníkům poskytnout služby založené na standardech satelitní komunikace DVB-S2 a IPoS (IP over Satellite) a stávajícím uživatelům umožní jejich průběžnou modernizaci. Zajistí plnou dostupnost širokopásmových služeb nejen na celém území České a Slovenské republiky, ale i v celém regionu střední a východní Evropy.
Novinka dovolí také zpřístupnit rovněž širokopásmový internet VSAT DSL a další služby zákazníkům v oblastech se špatným pokrytím pozemními a mobilními prostředky. Firemní sféře a státní správě zase podle představitelů provozovatele zaručí rychlé a efektivní služby geograficky rozlehlé komunikační sítě s garancí kvality a dokáže také za příznivé ceny uspokojit požadavky na zahraniční konektivitu.


Komentáře