Skype 4.0 beta 2 je již k dispozici ke stažení

Společnost Skype včera představila druhou beta verzi svého komunikačního programu Skype ve verzi 4.0, která byla upravena na základě komentářů uživatelů z celého světa.Společnost Skype včera představila druhou beta verzi svého komunikačního programu Skype ve verzi 4.0, která byla upravena na základě komentářů uživatelů z celého světa.

Tato verze obsahuje velké množství změn, zejména za zmínku stojí návrat ke skupinám kontaktů, tvz. contact category, možnost zmenšení okna compact view (vypadá jako předchozí verze) a změny v notifikacích a upozorňování. Samozřejmě bylo odstraněno mnoho uživateli nahlášených chyb a provedeno bylo i mnoho dalších menších změn.

První beta verzi si stáhlo přes 350 000 uživatelů. Celkem přes 15 000 komentářů dostali vývojáři pomocí tlačítka Give feedback přímo ve Skype, 40 000 v rámci online výzkumů a 700 návrhů na zlepšení pak údajně vyčetli z komentářů k blogům.

Třetí beta verze by pak měla být vypuštěna ještě před koncem roku a své komentáře, které pomohou k vylepšení tohoto softwaru, má možnost posílat každý uživatel.

Pokud si chcete novou beta verzi Skype 4.0 otestovat, můžete si ji stáhnout na adrese http://www.skype.com/go/download-beta
Nenechte si ujít:
Skype zavádí neomezené volání na pevné linky

Microsoft omylem označil Skype za adware

Nokia představila nové mobilní telefony i minipočítače

Skype rozšiřuje mobilní strategie

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Video přes Skype bude ve vysoké kvalitě

O změnách v první beta verzi si pak můžete přečíst v červencovém článku Skype 4.0 v testovací verzi již ke stažení.


Komentáře