Skype zavádí neomezené volání na pevné linky

Společnost Skype včera oznámila zavedení neomezeného volání na pevné linky, pouze za paušální poplatek. Díky tomu je možné být v kontaktu s více než třetinou obyvatel na celém světě. Nové tarify jsou případem, kdy společnost Skype nabídla jediný, pevný tarif pro mezinárodní hovory na pevné linky ve 34 zemích.Společnost Skype včera oznámila zavedení neomezeného volání na pevné linky, pouze za paušální poplatek. Díky tomu je možné být v kontaktu s více než třetinou obyvatel na celém světě. Nové tarify jsou případem, kdy společnost Skype nabídla jediný, pevný tarif pro mezinárodní hovory na pevné linky ve 34 zemích.

Pro nové tarify není nutné uzavírat dlouhodobé smlouvy. Lze volat bez omezení, během dne nebo v noci, kterýkoli den v týdnu. Od včerejška je pak možné vybrat si jeden ze tří typů tarifů – od neomezeného volání na pevné linky v zemi, kterou si zákazník zvolí, až po pevné linky v 34 cílových zemích na celém světě.

Viceprezident a generální ředitel společnosti Skype Stefan Oberg řekl: „Pro Skype se jedná o naprosto přirozený krok. Společnost Skype byla založena na principu zpřístupnit bezplatné hlasové i video hovory lidem na celém světě. A nyní díky tomuto našemu kroku může celá komunita uživatelů Skype být v kontaktu s přáteli a rodinami, které ještě na Skypu nejsou. Naše tarify poskytují lidem snadnou a bezproblémovou volbu, jak a kdy se budou se svými blízkými chtít spojit.“

Na celém světě používá Skype více než 309 miliónů lidí, a to nejrůznějšími způsoby – ať se již jedná o pravidelné každotýdenní video hovory se sestrou v Paříži nebo posílání okamžitých zpráv kamarádovi z koleje v Tokiu anebo hovory s obchodním partnerem za oceánem.

Podrobnější informace o možnosti zakoupení předplacených služeb můžete snadno získat na adrese skype.com/go/subscriptions. Při zakoupení nových tarifů Skype do 1. června 2008 lze navíc získat slevu ve výši 33%.
Nenechte si ujít:
Nokia představila nové mobilní telefony i minipočítače

Skype rozšiřuje mobilní strategie

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Nokia představuje svou vizi evoluce internetu

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Video přes Skype bude ve vysoké kvalitě

Uživatelé služby Skype na celém světě si nyní mohou vybrat kterýkoli z následujících tarifů na volání podle svých potřeb:

EVROPA
Tarif Stát Neomezené volání* na pevné linky v evropské zemi dle vašeho výběru.2,95 € / měsíc**
Tarif EvropaNeomezené volání* na pevné linky ve 20 evropských zemích.3,95 € / měsíc**
Tarif SvětNeomezené volání* na pevné linky ve 34 zemích celého světa.8,95 € / měsíc**
USA a KANADA
Tarif USA & Kanada
Neomezené volání* na pevné linky a mobilní telefony v USA a Kanadě.1,95 € / měsíc**
Tarif MexikoNeomezené volání* na pevné linky v Mexico City, Monterrey, Guadalajara. Plus zlevněné tarify na pevné linky a mobilní telefony ve zbytku Mexika.3,95 € / měsíc**
Tarif SvětNeomezené volání* na pevné linky ve 34 zemích celého světa.6,95 € / měsíc**
ASIE
Tarif StátNeomezené volání* na pevné linky v jedné ze 34 zemí celého světa.3,95 € / měsíc**
Tarif Asie 200200 minut volání na pevné linky a mobilní telefony v Číně, Hong Kongu, Japonsku a Taiwanu za měsíc.5,95 € / měsíc**
Tarif SvětNeomezené volání* na pevné linky ve 34 zemích celého světa.8,95 € / měsíc**
OSTATNÍ SVĚT
Tarif StátNeomezené volání* na pevné linky v jedné ze 34 zemí celého světa.3,95 € / měsíc**
Tarif SvětNeomezené volání* na pevné linky ve 34 zemích celého světa.8,95 € / měsíc**


*Neomezené volání: všechna volání podléhají FUP (fair usage policy – zásadám spravedlivého využívání) společnosti Skype, které jsou stanoveny na 10.000 minut za měsíc (což odpovídá více než 5 hodinám hovoru každý den). Nevztahuje se na volání na placená, nikoli geograficky daná a jiná speciální čísla.

**Ceny jsou uvedeny bez DPH. Pro země, které patří do EU, se vztahuje 15% lucemburská DPH.


Komentáře