Služby Windows Live právě vstoupily na český trh

Plně integrované služby nabízejí řadu nástrojů pro psaní okamžitých zpráv, e-mailů, sdílení fotografií, psaní blogů a sdílení informací na internetu.Zasílání okamžitých zpráv, sdílení fotografií, psaní blogu, organizace večírku, zábava na internetu nebo práce se všemi e-mailovými účty z jednotného uživatelského prostředí a s jedním účtem a heslem.
To vše nabízejí bezplatně dostupné služby Windows Live, které jsou nyní k dispozici i v českém jazyce na stránce get.live.com. Díky vzájemné provázanosti a sdílení kontaktů napříč všemi službami stačí zadat všechny informace pouze jednou. Jednotný přístup a propojení jednotlivých aplikací je totiž zajištěno přes jediný účet každého uživatele. Kromě zjednodušení vlastní komunikace se nové služby Windows Live snadno integrují s Windows, takže ať komunikace pro konkrétného člověka znamená cokoliv, vždy stačí jen pár kliknutí.
„I v České republice rychle roste zájem o komunikaci a vzájemné sdílení multimediálního obsahu prostřednictvím on-line služeb. Většina uživatelů internetu k tomu však stále využívá řadu nepropojených nástrojů. Přicházíme proto s kompletní sadou integrovaných služeb, které propojují všem dobře známé prostředí Windows se světem on-line. To vše navíc zdarma, bezpečně a v českém jazyce,“ řekl novou nabídku Windows Live Tomáš Koška, manažer divize Windows.

Přehled služeb Windows Live

Windows Live Messenger – aplikace pro zasílání okamžitých zpráv a sdílení souborů
Windows Live Hotmail – e-mailový účet s 5 GB prostoru
Windows Live Spaces – místo pro sdílení fotografií, blogování a komunikaci s přáteli
Windows Live Writer – editace a příprava obsahu webových stránek
Windows Live Search – vyhledávač na adrese http://www.live.cz
Windows Live Mail – aplikace pro sjednocení různých e-mailových účtů přímo v prostředí osobního počítače
Windows Live Fotogalerie – prohlížení, úprava a sdílení fotografií a videa
Windows Live Suite – instalační balíček všech služeb dohromady
Domovská stránka Windows Live – veškeré služby přístupné z jednoho místa – home.live.com


Komentáře