T-Mobile nabízí firmám bezplatné volání

Společnost T-Mobile informovala o tom, že připravila nabídku pro firmy v podobě bezplatného volání v rámci vlastní sítě až na dobu dvou let. Stačí uzavřít smlouvu na dobu určitou k některému z kreditních tarifů. Nabídka platí od 1. září do 31. října.Společnost T-Mobile informovala o tom, že připravila nabídku pro firmy v podobě bezplatného volání v rámci vlastní sítě až na dobu dvou let. Stačí uzavřít smlouvu na dobu určitou k některému z kreditních tarifů. Nabídka platí od 1. září do 31. října.

„Volání za 0 korun v rámci vlastní sítě nabízíme zákazníkům zdarma jako bonus k uzavření nové Účastnické smlouvy ke kreditním tarifům. Firmy za tyto hovory nemusí platit žádný paušál navíc a svůj takto ušetřený kredit mohou využít na hovory do ostatních sítí, SMS nebo MMS,“ přibližuje výhody nabídky Václav Štěpán, ředitel marketingu – byznys segment společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Navíc díky neomezené převoditelnosti takto ušetřený kredit nepropadne.“

Nabídka platí pro firemní zákazníky, kteří si vyberou některý z kreditních tarifů a uzavřou smlouvu na dobu určitou (2 roky), včetně přenesení čísla od konkurence nebo přechodu z Twistu na paušál. V případě, že firma je již klientem T-Mobile a aktivuje si další telefonní číslo, může podle typu tarifu získat volání za 0 korun na dobu dvou měsíců až jednoho roku.

Pro společnosti, které dosud nevyužívaly služeb největšího tuzemského operátora, platí prodloužená nabídka a mohou zdarma telefonovat v síti T-Mobile 2 až 24 měsíců.

Podnikatelé a firmy si u kreditních tarifů mohou vybrat z obou nabízených možností – buď ke smlouvě dostanou telefon za zvýhodněnou cenu, nebo v případě HITové varianty získají každý měsíc 20 procent kreditu navíc.
Nenechte si ujít:
T-Mobile představil univerzální 4G USB modem

ICQ přichází s předplacenou ICQ SIM kartou

Skype již i v mobilních telefonech!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

Více informací lze najít na stránkách T-Mobile


Komentáře