T-Mobile představil univerzální 4G USB modem

Aktuální nabídku společnosti T-Mobile v oblasti datových přenosů rozšiřuje nový univerzální 4G USB modem, který lze využít pro vysokorychlostní mobilní připojení k internetu doma i na cestách.Aktuální nabídku společnosti T-Mobile v oblasti datových přenosů rozšiřuje nový univerzální 4G USB modem, který lze využít pro vysokorychlostní mobilní připojení k internetu doma i na cestách.

Jedná se o snadno přenosné zařízení s jednoduchým, ale elegantním designem (viz obrázek pod článkem), které podporuje technologii UMTS TDD, jež je v rámci služby Internet 4G k dispozici již ve více než 80 tuzemských městech. Modem navíc zvládá také datové přenosy prostřednictvím GPRS/EDGE, dostupné prakticky na celém území ČR.

Nový 4G USB modem se dá používat jak se stolním počítačem, tak s notebookem a spolu s některým z tarifů Internet 4G nabízí přenosovou rychlostí až 1,5 Mb/s, uvedla Martina Kemrová, Senior manažerka firemní komunikace společnosti T-Mobile.

Přístroj o rozměrech 15 x 65 x 100 mm s integrovanou anténou využívá USB rozhraní jak pro spojení s počítačem, tak pro napájení. K provozu modemu proto není zapotřebí samostatný síťový adaptér, což usnadňuje jeho přenášení.

K instalaci zařízení a správě připojení v počítači je určena nejnovější verze programu Web´n´walk Manager, kterou lze používat v operačních systémech Windows 2000, XP či Vista.
Nenechte si ujít:
Sony Ericsson představil USB modemy s rychlostí připojení až 7,2 Mb/s

Data přes GSM – rychlost až 1,2 Mb/s

U:fon rozšiřuje nabídku rychlého internetu

První komerčně dostupnou platformu LTE nabízí Ericsson

Nový 4G USB modem je v prodeji od 18. července 2008 za běžnou cenu 7499 Kč včetně DPH.

Internet 4G od T-Mobile v současnosti zahrnuje následující tarify:Ceny jsou uvedeny včetně DPH.


Nový 4G USB modem od T-Mobile.


Komentáře