T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Společnost T-Mobile vylepšuje svou datovou nabídku. Její zákazníci mají od Nového roku další možnost, jak se snadno a rychle připojit k internetu. Kromě mobilního Internetu 4G poskytuje operátor také přístup přes pevnou linku prostřednictvím služby Internet ADSL.Společnost T-Mobile vylepšuje svou datovou nabídku. Její zákazníci mají od Nového roku další možnost, jak se snadno a rychle připojit k internetu. Kromě mobilního Internetu 4G poskytuje operátor také přístup přes pevnou linku prostřednictvím služby Internet ADSL.

S Internetem ADSL je možné surfovat již za 399 Kč bez DPH měsíčně (474,81 Kč s DPH), a to rychlostí od 2 Mb/s. Kdo uzavře dvouletou smlouvu k Internetu ADSL do konce března letošního roku, získá zdarma jeden měsíční paušál. Navíc zákazníci, kteří mají u T-Mobile hlasový paušál a aktivují si jeden z ADSL tarifů získají 20% slevu (maximálně však 150 Kč bez DPH) na měsíční poplatek u všech ADSL tarifů.

Pro domácí uživatele jsou připraveny tři tarify. Nejlevnější Internet ADSL Basic přijde na 399 Kč bez DPH měsíčně (474,81 Kč s DPH) a nabízí mj. rychlost až 2 Mb/s a FUP deset gigabajtů. Nejrychlejší varianta Internet ADSL Premium poskytne rychlost stahování až 8 Mb/s a měsíční datový limit 40 GB. Firemní zákazníci (ale nejen oni) pak ocení spíše ADSL Business tarify. Zájemci z řad podnikatelů, ale i domácností tak mají na výběr ze tří neomezených variant již od 899 Kč bez DPH (1069,81 Kč s DPH).
Nenechte si ujít:
Telefónica O2 vydělala v Česku téměř 50 miliard, pevné linky ji ale dělají starosti

Český T-Mobile nabízí MDA už ve třetí variantě

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

Trendy a budoucnost konvergence sítí


Komentáře