T-Mobile zlevňuje ADSL a současně zvyšuje rychlost

Internet ADSL, služba pro připojení k internetu prostřednictvím pevné linky, jež v nabídce T-Mobile od počátku letošního roku doplňuje mobilní Internet 4G pravděpodobně pod vlivem konkurenčního tlaku zrychluje a současně i zlevňuje.Internet ADSL, služba pro připojení k internetu prostřednictvím pevné linky, jež v nabídce T-Mobile od počátku letošního roku doplňuje mobilní Internet 4G pravděpodobně pod vlivem konkurenčního tlaku zrychluje a současně i zlevňuje.

Tarify Internet ADSL Standard a Internet ADSL Premium od včerejšího dne nabízejí až dvojnásobné navýšení rychlosti za dvoutřetinovou, respektive poloviční cenu. Současně dochází také k dalšímu zpřehlednění nabídky zrušením dosavadního nejnižšího tarifu Internet ADSL Basic.

„Technologie ADSL ještě nedosáhla svých limitů, takže můžeme zákazníkům dále vylepšovat podmínky, navyšovat rychlosti připojení a přitom snižovat ceny. Těší nás, že takový vývoj pomáhá zpřístupnit internet nejširšímu okruhu zájemců, a zvyšuje se tak obecná počítačová i internetová gramotnost,“ uvedla Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí T-Mobile Czech Republic.

Navyšování rychlostí ADSL připojení při souběžném snižování cen u T-Mobile probíhá podle slov operátora již několik měsíců. K 1. září 2008 byly navíc u všech Internet ADSL tarifů od T-Mobile zrušeny objemové FUP limity (tento krok však již učinila většina poskytovatelů) a došlo ke sjednocení nabídky pro korporátní a domácí klientelu. Stávajícím uživatelům budou navýšeny rychlosti a sníženy ceny připojení dle aktuální nabídky od 1. ledna 2008.

Aktuální ceník připojení Internet ADSL od T-Mobile:


ceny jsou včetně DPH.

Více o nabídce Internet ADSL naleznete na http://t-mobile.cz/Web/Residential/Internet/internet-adsl.aspx


Komentáře