Telekomunikační operátoři: vylepšete si svůj provoz

Podstatná vylepšení softwaru, která pomohou telekomunikačním operátorům s migrací na vyspělejší systémy podpory provozu (OSS), oznámila firma Hewlett-Packard. Operátoři spoléhají na řešení OSS při automatizaci správy bezdrátových, pevných a širokopásmových sítí, a zajištění kvality služeb pro zákazníky.Podstatná vylepšení softwaru, která pomohou telekomunikačním operátorům s migrací na vyspělejší systémy podpory provozu (OSS), oznámila firma Hewlett-Packard. Operátoři spoléhají na řešení OSS při automatizaci správy bezdrátových, pevných a širokopásmových sítí, a zajištění kvality služeb pro zákazníky.
Nové funkce produktů HP TeMIP Software 6.0 a HP Service Activator Software 5.0, které jsou součástí portfolia HP Next Generation Operations Support Systems (NG OSS), pomohou operátorům dosáhnout měřitelných podnikatelských výsledků: rychlejší aktivace služeb, kratší průměrné doby oprav a v důsledku pak i větší věrnosti zákazníků.
HP TeMIP Software poskytuje operátorům přehled o všech prvcích a systémech napříč různými typy sítí. Nová verze nabízí následující výhody:
· rychlejší diagnostiku problémů, upozornění zákazníka a urychlenou opravu problémů pomocí nových technik odhalování vzorců a zdokonaleného filtrování;
· snížení nákladů na projekty díky podpoře standardů a protokolů integrace, jež pomáhají implementovat principy plug-and-play systému NG OSS;
· efektivnější využívání hardwarových zdrojů díky podpoře virtualizace a různých operačních systémů.
Service Activator Software zase automatizuje a urychluje komplexní konfigurační procesy, jež udělají z objednávky zákazníka aktivovanou službu připravenou rovnou k použití. Nejnovější verze tohoto softwaru optimalizuje proces plnění služeb dokonalejší automatizací jádrových aktivačních procesů a jejich integrací se správou objednávek a řízením skladu.
Menší operátor tak může nyní snížit rizika a náklady pomocí jediného řešení, jež integruje celý proces správy objednávek, skladu a aktivace, a umožňuje prakticky okamžité monitorování služeb.
Větším telekomunikačním operátorům umožňuje otevřená architektura softwaru Service Activator flexibilně nasadit na jediné platformě několik řešení. Operátoři všech velikostí budou také moci snáz zvládat růst díky novým funkcím, jež zajišťují velmi vysokou škálovatelnost.
Platforma HP Service Activator nabízí předem připravená řešení pro konkrétní podnikové aplikace: virtuální privátní sítě, metropolitní ethernet a rezidenční IP služby.


Komentáře