Tornado City - nové česko-slovenské virtuální město!

Známý Tornado Club, místo zábavy ve virtuálním světě Second Life, se přestěhoval do nového Tornado City, samostatného města vytvořeného pro zábavu českých, slovenských i mezinárodních uživatelů Second Life.


Známý Tornado Club, místo zábavy ve virtuálním světě Second Life, se přestěhoval do nového Tornado City, samostatného města vytvořeného pro zábavu českých, slovenských i mezinárodních uživatelů Second Life.

Lamberto Bonetto, provozovatel klubu Tornado Club, otevřel ve virtuálním světě Second Life kompletní město, do jehož středu se přestěhoval i zmíněný klub. Tornado City je ukázkou současného moderního designu, který virtuální svět Second Life umožňuje.

Hlavním cílem je umožnit uživatelům Second Life zábavu, proto mimo zmíněného klubu najdete ve městě i lunapark s řadou digitálních atrakcí. Mezi nimi najdete například i strašidelný zámek, obří houpačku, kolotoče. Příznivci sportu mohou využít tenisových kurtů, jízdu na vodních skútrech, skateboardové dráhy,

Tornado City se nachází na samostatném ostrově, takže je možné relaxovat na dlouhých plážích, stejně tak jako trávit čas v barech tancem či klábosením s přáteli. Příznivci japonské architektury ocení sympatickou japonskou zahradu. Ve městě pochopitelně najdete i moderní nákupní zónu, konferenční středisko. Můžete se projet tramvaji či v moderním monorailu. Návštěvníci ze vzdálených míst mohou využít i služeb místního hotelu. A vzhlédnete-li do oblak, najdete i aktivní vzducholoď. A vysoko v oblacích se pilně pracuje na vesmírné atrakci.

"Tornado City ukazuje současné trendy v Second Life, moderní stavby, interaktivní prvky, prostředí bohaté na detaily a hodně odpovídající tomu, jak by podobné přímořské městečko vypadalo," říká Daneel Shelman, jeden z obyvatelů virtuálního světa Second Life.

Virtuální život v Second Life je zdarma - na www.secondlife.com je možné si založit virtuální postavu, stáhnout klienta a vstoupit do 3D virtuálního světa. V případě zájmu o průvodce lze kontaktovat speciální avatary (virtuální postavy) přímo ve hře.
Screenshoty z Tornado City.


Komentáře