TV Nova spouští zpravodajství na tn.cz

I když nový web televize Nova běží již několik dní, zatím na něm bylo možné vidět jen odpočítávání a několik ukázkových videí. Od dnešního večera by však měl být již v ostrém provozu.I když nový web televize Nova běží již několik dní, zatím na něm bylo možné vidět jen odpočítávání a několik ukázkových videí. Od dnešního večera by však měl být již v ostrém provozu.

Podle odpočítávání by ke spuštění mělo dojít dnes v 19 hodin 40 minut a hlavním těžištěm webu by mělo být zatím zpravodajství, orientované v případě tn.cz výrazně multimediálně. Postupem času by se pak měly objevovat i projekty a rubriky týkající se zábavy. Důležitým rysem by měla být také provázanost s běžným televizním vysíláním a odkazování se na něj.
Nenechte si ujít:
Atlas a Centrum se spojují

Atlas bude využívat vyhledávání od Seznamu

Revoluce na portálu O2 Active

Google posílil své postavení na trhu s internetovou reklamou

TV Nova plánuje se svým novým webem oslovit velké množství lidí a prosadit se mezi nejnavštěvovanější české zpravodajské weby. Jedná se pravděpodobně také o reakci na spojení portálů Centrum.cz a Atlas.cz, které jako jeden ze svých cílů deklarovaly právě být konkurencí pro TV Nova..

Důležitým hnacím motorem je také možnost rozšíření reklamy Novy i do internetového prostoru, neboť i přes existenci již zavedených zpravodajských portálů je zde prostor pro další silné hráče, kteří mají šanci si uzmout kus z pomyslného koláče či oslovit určité skupiny čtenářů.

Nový zpravodajský web se nachází na adrese www.tn.cz.


Komentáře