U:fon nabízí internet přes mobil za 200 Kč

Od včerejšího dne se uživatelé U:fonovy mobilní telefonie, noví i stávající, mohou připojit do sítě internet i prostřednictvím svého mobilního telefonu, i když zatím jen rychlostí 40-60 kbit/s. Další novinkou je představení mobilního terminálu AiJi AM110, kterým U:fon rozšiřuje portfolio mobilních telefonů.Od včerejšího dne se uživatelé U:fonovy mobilní telefonie, noví i stávající, mohou připojit do sítě internet i prostřednictvím svého mobilního telefonu, i když zatím jen rychlostí 40-60 kbit/s. Další novinkou je představení mobilního terminálu AiJi AM110, kterým U:fon rozšiřuje portfolio mobilních telefonů.

Pokud již nyní využívá zákazník U:fonova mobilního telefonu služby jako je např. volání v síti zdarma, a hledá příležitostné připojení k internetu kdekoli a kdykoli, třeba pro surfování či vyřízení e-mailů, je pro něj tato služba vhodným doplňkem hlasového tarifu, říká Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona.

Nově nabízený balíček U:fonova internetu v mobilu je srovnatelný s již nabízenou službou U:fonův internet, jedná se ale o službu plně mobilní bez nutnosti nosit sebou datový modem. Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu k mobilnímu hlasovému tarifu, je balíček navíc zvýhodněn o 37 Kč za měsíc oproti samostatné službě U:fonův internet.

Balíček nabízí přístup do sítě internet v průměru o rychlosti 40-60 kbit/s při stahování i odesílání dat. Vzhledem k rychlosti datových přenosů a ceně balíčku je tato služba vhodná jako druhé připojení pro jednoduché surfování na internetu či posílání e-mailů. Služba samozřejmě není určena pro multimediální aplikace či stahování většího objemu dat.

Aby mohl zákazník využívat této nabídky, je třeba pořídit si či již vlastnit jakýkoli mobilní telefon s jedním ze čtyř U:fonových nonstop tarifů (tj. Za Nula, Za 100, Za 300, Za 600 Rodina) a k němu si nechat aktivovat balíček U:fonův internet. Dále je nutné zakoupit datový USB kabel se samoinstalačním CD za 220 Kč.

Druhou novinkou u U:fona je mobilní telefon AiJi AM110 (na obrázku vlevo). „Nový terminál je k dispozici ve dvou barvách (černomodrá a perleťově modrá), nabízí designovou alternativu ke stávajícímu mobilnímu telefonu a osloví tak další zákazníky, např. ženy. Je zároveň lehčí a nabízí jinou ergonomii ovládání telefonu především díky klasickému designu kláves,“ uzavírá Lukáš Antoš. Telefon je samozřejmě možné kombinovat v rámci tarifu Za 600 Rodina i s mobilem Ubiquam U400 a jeho cena je shodná se stávajícím modelem. Společně s možností aktivace balíčku U:fonova internetu tak U:fonovy mobilní telefony umožňují komunikovat jak hlasem, tak i datově.

Telefon zaznamenává datum i čas hovorů včetně těch zmeškaných. Kapacita SMS je 100 pro doručené a 50 pro odeslané. Při kapacitě 600 položek v adresáři se vždy najde místo pro nový kontakt. Telefon automaticky přiřazuje jméno z telefonního seznamu k příchozí zprávě SMS a podává zprávu o doručení odchozích SMS tak, jak jsou zákazníci zvyklí u GSM telefonů. Cena přístroje se odvíjí od zvoleného tarifu, více informací lze najít na stránkách operátora.

Parametry telefonu AiJi AM110:
  • Rozměry: 105x42,5x14,9 mm
  • Hmotnost: 75 g
  • Displej: 128x128 bodů, 65000 barev
  • Polyfonní melodie, 16 tónů
  • Baterie 850 mAh Li-Polymer, až 150 min. hovoru, 100 hod. pohotovostním režimu
  • Užitečné aplikace v menu: kalendář, budík, kalkulačka, světový čas, stopky, hra, české a anglické menu


Komentáře