Ukládání dat pro malé a střední podniky

Dell Computer přichází se třemi novými systémy pro evropské trhy, které mají nabídnout možnost reagovat na rostoucí nároky na ukládání dat a snižovat jejich nákladnost.Dell Computer přichází se třemi novými systémy pro evropské trhy, které mají nabídnout možnost reagovat na rostoucí nároky na ukládání dat a snižovat jejich nákladnost.

Výrobky jsou určeny zákazníkům v malých a středních podnicích, kteří podle analyticko-výzkumné firmy Gartner řeší u archivace a zálohování dat tři základní problémy:
  • uspokojování rostoucích nároků na kapacitu,
  • uspokojování rostoucích nároků na výkon,
  • absenci spolehlivých zařízení pro zálohování a obnovu.

Novinky by měly být uzpůsobeny právě těmto požadavkům. Jde o Dell/EMC CX3-10 – diskové pole SAN (Storage Area Network) základní úrovně s podporou iSCSI a Fibre Channel klientů a páskové knihovny PowerVault TL 2000 a TL 4000 určené k zajištění zjednodušené ochrany dat a spolehlivého, nepřetržitého a bezobslužného provozu. Předností těchto knihoven by měla být snadná instalace, nastavení a správa samotným zákazníkem.

Firma také rozšířila Fibre Channel verze svých diskových polí SAN Dell/EMC CX3-20f a CX3-40f, čímž usnadňuje přidávání dalších serverů s tím, jak roste jejich podnik.


Komentáře