Videokonference v HD kvalitě podpoří nová technologie

Společnost Polycom představila nová řešení a technologie pro pořádání videokonferencí v HD kvalitě. Jedná se o produktová řadu HDX 8000 či technologii Lost Packet Recovery, která výrazně zvyšuje kvalitu služeb poskytovaných prostřednictvím IP sítí.Společnost Polycom představila nová řešení a technologie pro pořádání videokonferencí v HD kvalitě. Jedná se o produktová řadu HDX 8000 či technologii Lost Packet Recovery, která výrazně zvyšuje kvalitu služeb poskytovaných prostřednictvím IP sítí.
Uvedením produktové řady HDX 8000 se stávající HDX portfolio sjednotilo do kompletní nabídky řešení pro pořádání videokonferencí v HD kvalitě. Tato nabídka mimo jiné zahrnuje i nedávno představenou řadu HDX 4000, což jsou stolní HD systémy určené pro manažery, lékaře a malé pracovní skupiny; a také produkty řady HDX 9000, které jsou navržené pro velké konferenční místnosti a posluchárny.
Videokonferenční systémy Polycom HDX jsou koncová řešení poskytující vysokou přidanou hodnotu prostřednictvím sady UltimateHD technologií, která zahrnuje HD obraz, HD zvuk a nástroje pro sdílení HD obsahu.
Software Polycom HDX verze 2.0 obohacuje všechny HDX systémy o technologii Lost Packet Recovery, která přináší lepší zkušenosti s používáním videokonferencí tím, že minimalizuje ztráty IP paketů, jež způsobují úbytky v kvalitě přenášené obrazové a zvukové informace. Technologie Lost Packet Recovery podporuje používání videokonferenční komunikace v organizacích, neboť zajišťuje konzistentní kvalitu při volání přes nekvalitní sítě či přes internet, což ocení zejména pracující z domova, prodejní partneři a další subjekty podléhající zvýšenému riziku ztráty paketů. HDX verze 2.0 dále umožňuje systémům řady HDX 9004 a 9002 podporu až osmi vzdálených účastníků videokonferenčního volání.


Komentáře