Vizualizovaná bezdrátová i pevná síť

Aktualizovaný softwarový modul ProCurve Mobility Manager 2.0 představila firma HP ProCurve. Ten dává správcům schopnost vizualizace jejich bezdrátové sítě a pomáhá jim maximálně efektivně pokrýt jejich síť.Aktualizovaný softwarový modul ProCurve Mobility Manager 2.0 představila firma HP ProCurve. Ten dává správcům schopnost vizualizace jejich bezdrátové sítě a pomáhá jim maximálně efektivně pokrýt jejich síť.
Novinka umožňuje síťovým návrhářům vizualizaci konfigurace a rozmístění ProCurve přístupových bodů a rádio portů a jejich účinek na požadované pokrytí prostor, zjednodušuje nasazování bezdrátových sítí. Tento nástroj poskytuje grafické znázornění požadovaného pokrytí prostor skrze bohaté monitorovací nástroje, zjednoduší bezdrátovou a drátovou správu sítě a reportovací schopnosti z běžného, jednotného rozhraní správy sítě.
Zobrazením pokrytí bezdrátové sítě a přístupů bezdrátových klientů, ProCurve Mobility Manager 2.0 může monitorovat jak řízená, tak i neřízená bezdrátové zařízení, včetně možnosti detekce přítomnosti neoprávněných přístupových bodů operujících uvnitř bezdrátové sítě, pomáhá zmírnit potenciální mezery v bezpečnostní politice.
S Mobility Manager jako plug-in pro software ProCurve Manager Plus, je ProCurve schopen poskytnout jednotnou platformu, která zaručuje schopnost centrálně řídit veškerá zařízení přes drátovou nebo bezdrátovou síť z jedné stanice.


Komentáře