Vodafone nabízí USB modem za korunu

Společnost Vodafone připravila pro své zákazníky novou akci. Každý, kdo si do konce září u Vodafonu zakoupí dvě a více SIM karet, získá jednoduchý USB modem pro mobilní připojení k internetu Vodafone Mobile Connect flash za 1 Kč včetně DPH.Společnost Vodafone připravila pro své zákazníky novou akci. Každý, kdo si do konce září u Vodafonu zakoupí dvě a více SIM karet, získá jednoduchý USB modem pro mobilní připojení k internetu Vodafone Mobile Connect flash za 1 Kč včetně DPH.

Miniaturní modem Vodafone Mobile Connect flash K2540 získá za jednu korunu každý, kdo do 30. září 2008 zakoupí v jakékoli Vodafone prodejně, na prodejní lince, či přes Vodafone eShop jednorázově dvě a více Vodafone SIM karet. Jediným „háčkem“ je, že si u nich musí aktivovat jeden z hlasových tarifů Nabito. Zájemců o předplacené Vodafone karty se tato nabídka tedy netýká. Standardní cena tohoto modemu je 1 577 Kč včetně DPH.
Nenechte si ujít:
Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Testovali jsme U:fonův fofr internet

Vodafone Mobile Connect flash K2540 má následující vlastnosti:

  • umožňuje kdykoli a kdekoli mobilní připojení počítače k internetu technologiemi GPRS a EDGE,
  • disponuje miniaturními rozměry flash disku,
  • jeho instalace je poměrně jednoduchá,
  • lze použít pro mobilní připojení k internetu u všech notebooků a stolních počítačů s USB vstupem

Do modemu je pro správnou funkci nutné vložit SIM kartu s jakýmkoli hlasovým tarifem. V tomto případě Vodafone doporučuje nejnižší hlasový tarif Odepiš za 11, 90 Kč včetně DPH za měsíc. Vodafone pokrývá v současnosti signálem EDGE 76% populace ČR.


Komentáře