Vodafone pokrývá rychlým mobilním internetem 85 % populace ČR

Mobilní internet s technologií EDGE může v síti Vodafonu podle slov tohoto operátora využívat již 85 % populace České republiky.Mobilní internet s technologií EDGE může v síti Vodafonu podle slov tohoto operátora využívat již 85 % populace České republiky.

Vodafone podle vyjádření Václava Paříka, ředitele rozvoje sítě, údajně v tuto chvíli nabízí na trhu nejlepší pokrytí mobilním internetem s technologií EDGE.

Tento operátor minulý týden také oznámil zavedení automatické optimalizace a výrazné zrychlení načítání internetových stránek v mobilních telefonech. Nově Vodafone také zavedl dva datové tarify speciálně pro mobilní telefony.

Díky vánoční nabídce si navíc mohou zákazníci do 31.1.2009 aktivovat vánoční dárek – Vodafone Internet v mobilu na půl roku zdarma.

Zákazníci, kteří používají stávající datové tarify Připojení na stálo a Připojení na dlouho, si mohou aktivovat půlroční vánoční dárek v podobě slevy na své tarify ve výši 177 Kč měsíčně.

Kromě toho Vodafone také začátkem listopadu představil nový portál Vodafone live!, který se stal vstupní branou k internetu v mobilu a nově obsahuje okénko pro vyhledávání na internetu.


Komentáře