Vodafone spouští rychlý internet v mobilu a na půl roku zdarma

Dvojici nových tarifů pro přístup k internetu, univerzální mobilní portál a automatickou optimalizaci webových stránek pro mobilní telefony představila společnost Vodafone. K internetu se lze nově mobilně připojit za 17 Kč na den (při FUP 5 MB) nebo za 177 Kč na měsíc (ceny s DPH). Všichni zákazníci Vodafone si navíc mohou objednat internet na 6 měsíců zdarma.Dvojici nových tarifů pro přístup k internetu, univerzální mobilní portál a automatickou optimalizaci webových stránek pro mobilní telefony představila společnost Vodafone. K internetu se lze nově mobilně připojit za 17 Kč na den (FUP 5 MB) nebo za 177 Kč na měsíc (ceny s DPH). Všichni zákazníci Vodafone si navíc mohou objednat internet na 6 měsíců zdarma.

Vodafone ode dneška spouští řešení, které výrazně zrychlí stahování internetových stránek do telefonu a navíc všechny stránky automaticky optimalizuje pro prohlížení na displejích mobilních telefonů. Zároveň Vodafone spouští nový mobilní portál Vodafone live! a mění způsob, jakým bude internet v mobilu účtovat.

Kompletní nabídka internetu do mobilu se podle slov operátora skládá ze tří pilířů:

Prvním je výrazné technologické vylepšení stahování internetových stránek do mobilu:

  • automatická optimalizace internetových stránek pro displeje mobilů
  • až šestinásobné zrychlení načítání internetových stránek do mobilů

Druhým pilířem je zcela nová podoba Vodafone live!, který se stává mobilním portálem a výchozí domovskou stránkou a nově obsahuje okénko pro vyhledávání na internetu, možnosti ukládání odkazů na oblíbené stránky a ukládání historií navštívených adres.

Třetím pilířem kompletní nabídky internetu do mobilu jsou nové datové tarify, které je možné používat i na předplacených kartách a jsou určené speciálně pro brouzdání na internetu přes mobil:

  • Vodafone Internet do mobilu na den (24h) za 17 Kč na den (FUP 5 MB)
  • Vodafone Internet do mobilu na měsíc za 177 Kč (FUP 100 MB)

Všichni zákazníci si také mohou do 31.1. 2009 aktivovat vánoční dárek - internet v mobilu na 6 měsíců zdarma. Zákazníci, kteří používají stávající datové tarify Připojení na stálo a Připojení na dlouho, si mohou aktivovat půlroční vánoční dárek v podobě slevy na své tarify ve výši 177 Kč měsíčně.


Komentáře