Vodafone začal prodávat mobil LG s televizí

Od 1. srpna 2008 je v nabídce Vodafone ČR údajně první telefon na českém trhu se zabudovaným televizním přijímačem, který operátorovi dodává výrobce telefonů LG.Od 1. srpna 2008 je v nabídce Vodafone ČR údajně první telefon na českém trhu se zabudovaným televizním přijímačem, který operátorovi dodává výrobce telefonů LG.

Telefon LG HB620T (na obrázku pod článkem) dokáže přijímat pozemní signál digitální televize DVB-T. Uživatel přímo na displeji mobilu může sledovat volně dostupné televizní kanály - ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Nova, Prima, Óčko, Public TV, Z1 a další, které brzy přibudou v závislosti na celoplošném rozvoji digitalizace. Zároveň lze v digitální kvalitě poslouchat i rozhlasové stanice. Baterie při sledování televizního vysílání vydrží až 2.5 hodiny.

Tento mobil má za cíl rozšířit nabídku internetového obchodu Vodafone eShop.

LG HB620T se neomezuje pouze na volání a sledování televize. Má i 2 Mpix fotoaparát, hudební přehrávač, bluetooth a podporuje microSD karty. Standardní cena tohoto modelu s předplacenou kartou je 7 977 včetně DPH, s tarifem Nabito 350 bude k mání za 6 577 Kč včetně DPH.


LG HB620T v otevřené a zavřené poloze.


Komentáře