VoiceGenie 7.1. se zabudovanou podporou videokomunikace

Genesys Telecommunications Laboratories uvádí na trh softwarové řešení pro call centra VoiceGenie 7.1, které disponuje zabudovanou podporou videokomunikace se zákazníky. Obsahuje standardy síťových služeb, jež umožňují využívat řadu aplikací: od hlasových zpráv s podporou rozeznávání hlasu až po služby postavené na IP, které využívají protokol SIP (Session Initiation Protocol).Genesys Telecommunications Laboratories uvádí na trh softwarové řešení pro call centra VoiceGenie 7.1, které disponuje zabudovanou podporou videokomunikace se zákazníky. Obsahuje standardy síťových služeb, jež umožňují využívat řadu aplikací: od hlasových zpráv s podporou rozeznávání hlasu až po služby postavené na IP, které využívají protokol SIP (Session Initiation Protocol).

Pozornost je věnována aplikacím spojeným s nahráváním a přehráváním videa, což umožní využít výhod mobilních telefonů třetí generace a dalších přenosných zařízení. S platformou VoiceGenie 7.1 lze také nabídnout služby jako je hlasová pošta doplněná o video, či videokonference nebo nahrávání videohovorů.

Kromě přidání nových funkcí souvisejících s videem nabízí VoiceGenie 7.1 rovněž podporu pro aplikace postavené nad protokolem IP. Řešení podporuje protokol SIP, který umožňuje nasazení samoobslužných hlasových služeb v sítích IP i v sítích hybridních. VoiceGenie 7.1 též podporuje nejnovější verze tří dalších standardů: VoiceXML 2.1, CCXML 1.0 a MRCP 1.0.

V horizontu následujících dvou až tří let bude platforma VoiceGenie integrována s řešením Genesys Voice Portal (GVP). Obě platformy již dnes podporují přijímané průmyslové standardy včetně VoiceXML 2.1, CCXML 1.0 a MRCP 1.0.


Komentáře