VoIP řešení pro nejmenší firmy

Na definování a vývoji řešení IP telefonie pro malé firmy s 20 a méně uživateli hodlá se společností Avaya spolupracovat firma NetGear.Na definování a vývoji řešení IP telefonie pro malé firmy s 20 a méně uživateli hodlá se společností Avaya spolupracovat firma NetGear.
Řešení bude postaveno na technologii peer-to-peer Avaya Quick Edition, která odstraňuje nutnost mít centrální telefonní server nebo pobočkovou ústřednu a snižuje tak náklady. Veškerý software potřebný pro komunikaci podnikové třídy obsahují přímo telefony Avaya Quick Edition.
Kromě přidržení a přepojení hovoru, zasílání textových zpráv nebo dalších základních funkcí poskytují telefony vyspělé funkce jako automatickou spojovatelku, konference, jedinou schránku pro doručování hlasových a e-mailových zpráv a možnost nechat si kancelářské hovory vyzvánět na mobilu.
Netgear zajistí síťovou infrastrukturu řešení včetně přepínačů Smart Switch s podporou napájení po Ethernetu, které mohou na dálku napájet telefony Avaya. Zabudovaná podpora kvality služby a virtuálních místních sítí (VLAN) pomáhá udržet dobrou kvalitu hovoru i v okamžicích zahlcení datové sítě. Firewall Netgear VPN poskytuje bezpečné a hladké připojení pro vzdálené pracovníky, kteří se potřebují připojit do hlavní kanceláře.
Řešení NETGEAR-Avaya bude přizpůsobeno pro snadnou instalaci, aby je mohli dodávat i prodejci, kteří se nespecializují na IP telefonii. Jednoduché šablony a pokyny pro instalaci umožní snadné nakonfigurování a instalaci bez jakéhokoli specializovaného školení. Pomocí podpůrných nástrojů pro vzdálené monitorování budou reselleři moci nabízet firmám finančně výhodné služby zajištění spolehlivého provozu.


Komentáře