Volání po internetu i pevné síti z jednoho zařízení

Společnost Siemens na český trh uvedla IP telefon Gigaset C455 IP. Ten umožňuje využívání VoIP i doprovodných služeb, jako je například on-line telefonní seznam či služba Gigaset.net, která dovoluje telefonáty zdarma mezi uživateli přístrojů Gigaset.Společnost Siemens na český trh uvedla IP telefon Gigaset C455 IP. Ten umožňuje využívání VoIP i doprovodných služeb, jako je například on-line telefonní seznam či služba Gigaset.net, která dovoluje telefonáty zdarma mezi uživateli přístrojů Gigaset.

Tento hybridní telefon s integrovaným telefonním záznamníkem má připojení na pevnou síť a LAN port. Typ připojení se volí stisknutím tlačítka – bez nutnosti mít po ruce PC. Pro současně probíhající telefonování lze využít tří linek – jedné v pevné síti a dvě IP. Dále lze nastavit až šest uživatelských profilů pro různé poskytovatele internetových služeb.

Gigaset C455 IP má podsvícený barevný displej a umí posílat až 160 znaků dlouhé SMS zprávy. Integrovaný telefonní seznam pojme 100 kontaktů a nechybí funkce handsfree. K přístoji lze připojit až šest dalších sluchátek, a je možno nakonfigurovat až šest různých VoIP účtů.Telefon Gigaset C455 IP je již u nás k dostání. Doporučená koncová cena produktu je 3990 Kč s DPH.


Komentáře