Volejte kamarádům s Vodafonem

Pokud jste majitelem SIM karty Vodafonu, můžete využít jeho nové nabídky. Jde o program s názvem Kamarádi. Jeho kouzlo spočívá v tom, že na čtyři vámi vybraná telefonní čísla ze sítě Vodafone můžete posílat SMS a volat bez omezení. A kolik za to...Pokud jste majitelem SIM karty Vodafonu, můžete využít jeho nové nabídky. Jde o program s názvem Kamarádi. Jeho kouzlo spočívá v tom, že načtyři vámi vybraná telefonní čísla ze sítě Vodafone můžete posílat SMS a volat bez omezení. A kolik za to...

Program s názvem Kamarádi je dostupný pro všechny, kteří mají jeden z následujících tarifů: Nabito, Naplno, Řekni mi, Povídej, Nezavěšuj a Junior. Pro majitele předplacených karet není bohužel k dispozici.

Ceny za program se pohybují od 150 do 240 korun podle počtu aktivovaných čísel. "Bez omezení" znamená, že uživatel může na tato čyři vybraná čísla volat jak dlouho chce, tedy i několik hodin denně.

Výběr čtyř čísel, je omezen na jednu změnu měsíčně, neboť jak zástupci Vodafonu prezentovali, kamarády člověk také nemění každý den. Tato služba není navíc časově omezená. Aktivovat jí může uživatel sám pomocí internetové samoobsluhy, nebo prostřednictvím operátora. Vodafone připravil tuto službu po průzkumu mezi stávajícími uživateli. Plných 70% z nich uvedlo, že by ji uvítalo.

Na reklamní kampani se opět podílel Petr Čtvrtníček, tentokráte mu kromě čivavy asistují i další psí „kamarádi“. Více informací se můžete dozvědět na adrese http://www.programkamaradi.cz.


Komentáře