Vylepšenou flexibilitu při zvyšování kapacity menších datových center oznámilo APC

Nová kompaktní třífázová ochrana napájení se škálovatelnou dobou běhu pro malá datová centra představila firma APC - nyní lze podle ní snadno rozšiřovat systémy pro ochranu napájení tak, že se paralelně zapojí až čtyři jednotky Smart-UPS VT s jakoukoliv kombinací kapacity a redundance.Nová kompaktní třífázová ochrana napájení se škálovatelnou dobou běhu pro malá datová centra a další klíčová využití v podnicích jsou dalším pokrokem v této oblasti. Nyní lze snadno rozšiřovat systémy pro ochranu napájení tak, že se paralelně zapojí až čtyři jednotky Smart-UPS VT s jakoukoliv kombinací kapacity a redundance.
Možnost paralelního fungování svých třífázových nepřerušitelných záložních zdrojů Smart-UPS VT představila společnost APC. Novinka podle výrobce dovoluje větší flexibilitu při zvyšování kapacity a redundance UPS a proto je vhodná pro nasazení v malých datových centrech. Produkty z řady Smart-UPS VT v provedení 10-40 kVA pro tyto účely využívají technologie třístupňového převodníku, který má vysokou účinnost, když pracuje s menším než třicetiprocentním zatížením, které je typické pro paralelní UPS. Systém má škálovatelnou provozní dobu a lze jej rozšiřovat pomocí modulů.
“Nová možnost paralelního zapojení Smart-UPS VT spojuje výhody flexibility a účinnosti. Zároveň předchází situaci, kdy by například v podniku nepřerušitelné záložní zdroje přestávaly stačit,” řekla viceprezidentka společnosti APC pro třífázové produkty Isabella Guillaumová. “Smart-UPS VT má ve své třídě nejsnazší instalaci, obsluhu i údržbu“.


Komentáře