Vylepšený Mail for Exchange zvyšuje pohodlí mobilních uživatelů e-mailů

Nokia uvádí na trh vylepšené řešení mobilní elektronické pošty pro Microsoft Exchange server, které přináší mobilní e-mail širšímu spektru uživatelů a přidává i nové funkce.Novou verzi softwarového klienta pro mobilní elektronickou poštu Mail for Exchange, určeného zákazníkům podnikové sféry, kteří používají Microsoft Exchange Server spolu s telefony Nokia Eseries či s vybranými modely řady Nokia Nseries, oznámila firma Nokia. Nový klient poskytuje lepší uživatelské prostředí a umožňuje i na mobilních telefonech přístup k funkcím Microsoft Exchange Serveru, jako je například vyřizování žádostí o schůzku a hledání v adresáři.
Mobilním telefonům Nokia Eseries dává produkt Mail For Exchange všechny funkce a výhody plnohodnotné elektronické pošty a je pro mobilní telefon nativní, což znamená, že funkce jako doručená pošta, kalendář a kontakty jsou do mobilů Nokia Eseries hladce začleněny. Mail for Exchange dále zahrnuje podporu pro Nokia Intellisync Mobile Suite, Lotus Domino nebo Novell GroupWise a pro e-mailová řešení určená běžným spotřebitelům (jako Yahoo, Hotmail a Gmail).
"Jako prostředek k podnikové mobilitě usnadňuje naše nabídka integrovaných řešení firmám a operátorům instalaci mobilních technologií," řekl Antti Vasara, senior viceprezident divize mobilních zařízení společnosti Nokia. "Nabídka klienta Mail for Exchange na našich mobilních telefonech Nokia Eseries souzní s naším cílem vyřešit problémy, jež s mobilizací firem nastaly, což je rozšiřování výběru mobilních aplikací pro naše zákazníky a přitom zajistit ochranu jejich stávajících investic."
Mail for Exchange 2.0 používá protokol Microsoft Exchange ActiveSync a je kompatibilní s Microsoft Exchange Server 2003 a Exchange Server 2007.
Při celoplošných podnikových instalacích mohou úseky IT použít software Nokia Intellisync Device Management, který jim zajistí nejen vzdálenou bezdrátovou instalaci klienta u zaměstnanců, ale i nezbytné připojení k serveru a nastavení přihlašovacích údajů uživatelů.


Komentáře