Získejte 100 GB prostoru na OneDrive zcela zdarma

Microsoft otevřel svůj program, v rámci kterého mohou uživatelé jeho cloudové služby OneDrive získat bezplatně 100 GB prostoru, uživatelům všem zemím světa. Až doposud jej mohli využít pouze lidé z USA.

Získejte 100 GB prostoru na OneDrive zcela zdarma


I když cloudová služba OneDrive standardně nabízí pouze 15 GB místa zdarma, Microsoft často pořádá speciální akce, v rámci kterých uživatelům rozdává místo navíc.

Díky zatím poslední nabídce mohou uživatelé získat 100 GB místa na cloudu navíc po dobu dvou let - následně bude kapacita jejich účtů opět omezena na 15 GB (přestože soubory nahrané na OneDrive v průběhu dvou let nad 15GB limit nebudou smazány). Za 100 GB prostoru by si uživatelé museli běžně platit 1,99 dolaru měsíčně, nebo 23,88 dolarů ročně.

Nová nabídka, v rámci které mohou uživatelé zdarma získat 100 GB prostoru navíc, se netýká OneDrive pro firmy, který je propojen s firemním předplatným Office 365. K získání 100 GB místa navíc uživatelé nemusejí udělat nic jiného, než se přihlásit pomocí svého Microsoft ID a následně kliknout na tento odkaz.

Další možností, jak získat místo navíc, je předplatit si Office 365 Home za 6,99 dolarů měsíčně (nebo 69,99 dolarů ročně) nebo Office 365 Personal za 9,99 dolarů měsíčně (99,99 dolarů ročně). V rámci těchto předplatitelských plánů uživatelé získají na OneDrive neomezený prostor k ukládání dat.


Úvodní foto: © Microsoft


Komentáře