Zjednodušte si posílání SMS a MMS z počítače

Bezplatnou službu SMSender, která umožňuje jednoduše a komfortně vytvářet a posílat SMS a MMS zprávy z počítače nebo notebooku přímo na mobil a zpět, představila společnost Telefónica O2.Bezplatnou službu SMSender, která umožňuje jednoduše a komfortně vytvářet a posílat SMS a MMS zprávy z počítače nebo notebooku přímo na mobil a zpět, představila společnost Telefónica O2.
Pokud chce zákazník odesílat zprávu současně na několik kontaktů, nemusí je jako v mobilním telefonu složitě vyhledávat - SMSender mu umožňuje hromadné odeslání na několik čísel najednou. Program také automaticky převádí všechna multimedia (zvuky, video, obrázky) z počítače do formátu MMS. Při tvorbě zprávy lze také definovat, zda si přejeme doručení odpovědi zpět do aplikace nebo do mobilu. Přijaté i odeslané zprávy je možné uchovávat přímo v počítači, nedochází tak k zahlcování paměti mobilu.
SMSender může na jednom počítači využívat několik uživatelů, každý pod svým vlastním profilem. Všichni jsou vedeni separátně a je jim vytvořena samostatná identita. Mohou si individuálně nastavit své kontakty či vzhled aplikace. SMSender má 3 možnosti instalace. Buď jej můžete nainstalovat jako samostatný program, nebo může být součástí MS Outlook, případně také součástí Internet Exploreru.
Zákazníci platí, stejně jako z mobilu, pouze za odeslané SMS a MMS zprávy. Od 15. října 2007 platí zaváděcí cena za odeslání jedné SMS zprávy do všech sítí 1,60 Kč (1,90 Kč vč. DPH) a jedné MMS zprávy do všech sítí 7,80 Kč (9,28 Kč vč. DPH). Všechny poslané SMS a MMS zprávy budou vyúčtovány u mobilních zákazníků se smlouvou na standardní mobilní faktuře spolu s ostatními službami, v případě zákazníků předplacených služeb budou poplatky standardně strhávány z jejich kreditu.


Komentáře