Zkontrolujte si přes internet, zda zloději neovládli vaši firmu či dům

Síťový monitorovací systém NVR-1012 pro sledování a ochranu zejména malých kanceláří a obchodů představila firma Umax ve spolupráci se společností Qnap Systems.Síťový monitorovací systém NVR-1012 pro sledování a ochranu zejména malých kanceláří a obchodů představila firma Umax ve spolupráci se společností Qnap Systems.
Novinka zahrnuje sledovací a nahrávací server a dvě IP kamery a podle dodavatele uživatelé ocení zejména snadnou obsluhu, vysokou kvalitu živého nahrávání videa i vzdálený přístup přes internet v reálném čase. Celá konfigurace systému a monitorující/nahrávací funkce jsou ovládané přes internet.
Dodávané IP kamery lze do sítě připojit pomocí ethernetového kabelu nebo přes zabezpečené Wi-Fi rozhraní. Dvoucestný komunikační systém podporuje synchronizované audio- a videosledování a nahrávání. Uživatelé například mohou bezprostředně vzájemně komunikovat nebo využít kamery pro hlasové vysílání. Zařízení lze také využít pro streamování videa ve 3GPP přenosných zařízeních.
Jak sdělil Mr. Peace Kuo, Senior Product Manager firmy QNAP, NVR-1012 sada je ideální řešení k provádění denní a noční ochrany domu a kanceláře. „Iinfrared“ design integrovaný do IP kamer dovoluje automaticky během noci zajistit kontinuální nahrávání a sledování.
Aplikována byla v produktu i podpora pro pohybovou detekci, která zajistí okamžité nahrávání a zaslání e-mailu v případě pohyblivého objektu v dosahu kamery . Kromě toho je zde zabudováno zaznamenávání času pro každé jednotlivé nahrávky, díky němuž lze jednoduše vyhledat již nahrané video nebo využít při policejním vyšetřování.
NVR-1012 podporuje nahrávání ve vysokém rozlišení MPEG4 a MJPEG až 4 kanálů současně. Server podporuje až 1TB SATA disky, s pomocí e-SATA portu a externího disku lze kapacitu rozšířit až na 2 TB Cena NVR-1012 (server + 2 x IP kamera) je stanovena na 16 355 Kč (s DPH). Samostatný server s označení NVR-101 je k dostání za 10 453 Kč. Samostatná IP kamera (ICS-1013) stojí 4 170 Kč. Pevný disk není součástí dodávky.


Komentáře